עמוד הבית
שירותים עבור חברה עם סניפים

הוספת אתר חדש למערך מידע והתקשורת בקלות ובמהירות

מזל טוב, התרחבתם. אינטרנט בינת נמצאת איתכם כדי לבצע את כל כל מה שנדרש באתר החדש: מהקמת תשתית תקשורת, דרך חיבור לאתרים אחרים, ועד הטמעת מערך גיבוי ועוד. אנחנו עושים את כל העבודה כדי שאתם תוכלו להתמקד בצמיחת העסק.

חיסכון מרבי ללקוח

אינטרנט בינת שמה דגש על הטמעת הפתרון הטוב והמשתלם ביותר עבור לקוחתיה. אנו ממנפים טכנולוגיות מתקדמות כדי להשיג חיסכון מירבי. לדוגמה, הנחת תשתית תקשורת המאפשרת שירותי טלפוניה על גבי האינטרנט, החוסכת כסף רב בשיחות פנימיות; העברת השיחות החיצוניות בכל הסניפים באמצעות מרכזייה אחת; שירותי סליקה מרכזיים ועוד.

כתובת אחת להכל

אינטרנט בינת מהווה כתובת אחת לכל נושאי האינטרנט, הטלפוניה ואבטחת המידע של הלקוח: גורם אחד שמנטר את מערכות הלקוח באופן שוטף, מבצע תחזוק שוטף ומנהל את הקשר עם הספקים.

יועץ בר סמכה

התמיכה של אינטרנט בינת חשובה עוד יותר עבור חברות עם מספר סניפים: כל סניף נוסף הופך את ניהול קווי התקשורת למורכב ויקר עוד יותר. אינטרנט בינת, כיועץ בר סמכה עבור לקוחותיה, שואפת לספק את תשתיות התקשורת האופטימליות והחסכוניות ביותר עבור חברות עם סניפים.

אבטחת מידע מותאמת באופן מדויק

באמצעות השירותים המנוהלים של אינטרנט בינת ניתן ליישם עבור אתרים חדשים אבטחת מידע מתקדמת במהירות ובקלות, ללא צורך לרכוש ציוד ורישיונות חדשים. אינטרנט בינת תדאג לחבר את האתר החדש למערך הגיבוי וליישם בו את מדיניות האבטחה הארגונית של הלקוח. אנו נטמיע בכל אתר את אבטחת המידע הנדרשת, תוך דיוק ברמת השרת והאפליקציה – כדי להשיג כיסוי מרבי מבלי לפגוע בתפקוד של מערכות וסניפים אחרים.

גיבוי קווי תקשורת

נושא גיבוי קווי התקשורת הופך לחשוב עוד יותר בחברות עם סניפים. אינטרנט בינת מספקת גיבוי לקווי אינטרנט באמצעות קווי תמסורת חלופיים, המאפשר לחברות לשמור על תקשורת אינטרנט רציפה בין סניפית ומחוץ לחברה.

 

למידע נוסף על שירותים עם חיסכון רב במשאבים עבור חברה עם סניפים, צרו עמנו קשר בצורה הנוחה לכם: מלאו טופס,

התקשרו 03-7688888, או שלחו מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 

צרו קשר


אנא הוסיפו אותי לרשימת תפוצה (עדכונים, מאמרים ומידע על שירותים – אחת לחודש בלבד)