עמוד הבית שירותי אינטרנט
אינטרנט

internetאינטרנט בינת מספקת שירותי אינטרנט חכמים לעסקים, הכוללים ניהול רוחב פס בארץ ובחו"ל, רשתות תקשורת חוצות עולם (Global MPLS), רשתות IPVPN, האצת ודחיסת נתונים בענן הגלובלי, איזון עומסים, תקשורת שרידה ומגוון שירותים נוספים.

האינטרנט – תשתית הכרחית לפעילות העסקית

ניידות, גלובליזציה, עבודה מהבית, VPN, רשתות וירטואליות ומחשוב ענן - מושגים אלו הפכו כבר מזמן לשגרת חיים בארגונים עסקים. על מנת ליהנות מעולמות אלו יש צורך בספק אינטרנט איכותי, זריז וגמיש המכיר את צרכי הלקוח ויודע להגיב בזמן אמת לצרכים המשתנים של העולם העסקי.

אינטרנט בינת – תשתיות תקשורת ייעודיות לעסקים

כספקית תקשורת לעסקים בלבד, משקיעה אינטרנט בינת בתשתיות תקשורת עצמאיות ושרידות בארץ ובעולם.

לחברה אתרי נוכחות (POP) עצמאיים בחו"ל (פרנקפורט לונדון וניו יורק) וקווי תקשורת  עצמאיים לחו"ל דרך 3 התשתיות הימיות המחברות את ישראל לאירופה וארצות הברית . בנוסף קיימים קישורים שרידים מול צומת האינטרנט הישראלית, IIX, ומול ספקיות התקשורת השונות. רשת התקשורת בארץ ובחו"ל בנויה בתצורה שרידה המאפשרת זמינות מקסימלית.

בישראל ממוקמים נתבי הליבה של החברה בשני אתרים שונים, רמת החייל ואתר Med-1. תצורת רשת זו מאפשרת לאינטרנט בינת שליטה וניהול חכם של תעבורת הרשת. ברשת החברה מוטמעים מנגנוני איזון עומסים, QOS ואבטחת מידע ייחודיים המותאמים לרשתות עסקיות הדורשות ביצועים גבוהים וזמינים.

ניטור ובקרה

רשתות וקווי התקשורת של הלקוחות מנוטרים 24 שעות ביממה על ידי מערכות ניטור ואבטחת מידע מתקדמות. המערכות מנטרות את סוגי הפרוטוקולים העוברים בקווי הלקוח (Netflow) ומתריעות בזמן אמת על עומסים ותקלות בקווים. באמצעות מערכות אלו מקבל הלקוח תמונה מלאה וברורה אודות רשת התקשורת ופעילותה.

שירות ותמיכה

מרכז התמיכה המקצועי של החברה עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

במרכז התמיכה והבקרה מבוצעות פעולות פרו אקטיביות לניטור קווי התקשורת של הלקוחות ומבוצעת תמיכה מרחוק ובאתר הלקוח במקרה של שינויים או תקלות.

מגוון שירותים מבוססי אינטרנט לעסקים

אינטרנט בינת מספקת מגוון שירותים מבוססי אינטרנט איכותי לעסקים. בין השירותים השונים ניתן למצוא:

- תעדוף תעבורת אינטרנט לאתרים בחו"ל

- רשתות MPLS חוצות עולם.

- רשתות IPVPN בארץ ובעולם.

- גיבוי, שרידות ואיזון עומסים בקווי האינטרנט.

- שירותי Datacenter.

 

למידע נוסף על שירותי האינטרנט שלנו ולייעוץ ללא התחייבות, צרו עמנו קשר בצורה הנוחה לכם: מלאו טופס,

התקשרו 03-7688888, או שלחו מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת


 

צרו קשר


אנא הוסיפו אותי לרשימת תפוצה (עדכונים, מאמרים ומידע על שירותים – אחת לחודש בלבד)